Vstupenky

KONFERENCE, NA KTERÉ Se ponoříte do podnikání

UP Business Camp je za dveřmi. Ostřílení účastníci už nejspíš vědí, co od konference můžou očekávat. Ti, kteří se chtějí letos zúčastní poprvé, možná tak úplně jasno nemají. Ať už patříte do jedné, nebo druhé skupiny, rozhovor s organizátorkou konference, Hankou Dolákovou, vám přiblíží letošní průběh.


  • Hani, můžeš UP Business Camp na úvod představit?

UP Business Camp je konference pro začínající, pokročilé nebo i zkušené podnikatele, kterou pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého. Pomocí této konference se snažíme motivovat lidi, kteří třeba i jen trochu podnikání zvažují, aby do toho šli.

  • Jak bude letošní konference probíhat?

Letos bude konference probíhat v krásných prostorech sálu Domu u parku. Řečníky máme převážně z Olomouckého kraje, protože pro inspiraci k podnikání není třeba chodit daleko. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Konference bude mít také tzv. networkingovou část, kde bude možné se propojit s našimi řečníky i partnery konference. Naši partneři si udělají čas na to, aby začínajícím podnikatelům pomohli, zodpověděli nejrůznější dotazy a usnadnili jejich podnikatelský start. Zrovna tak bude příležitost pobavit se napřímo s řečníky.

V průběhu přednášek pro vás bude k dispozici aplikace Slido, přes kterou budou moci pokládat dotazy všem řečníkům. Ty nejzajímavější pak řečníci zodpoví na závěr své přednášky. 


  • Co od konference může čekat člověk, který tam ještě nikdy nebyl?

Rozhodně spoustu nové inspirace. Řekla bych, že naše konference je specifická v tom, že se snaží předat příběhy podnikatelů, kteří mají za sebou už alespoň ten start. A to se, podle mě, dost často podílí na motivaci ostatních a na jejich rozhodnutí, jestli opravdu do podnikatelského světa vykročí. Myslím, že si člověk obvykle z naší konference odnáší to „nakopnutí“ nebo alespoň inspiraci od řečníků, kteří sdílejí svoje podnikatelské příběhy.


  • Co je největším lákadlem konference? Proč by se měli lidi účastnit?


Takovým dalším velkým „proč“ je inspirace a know-how, které člověk nasaje už jenom tím, že si vyslechne příběhy ostatních. A to třeba i nezdary, která k podnikání zkrátka patří. Dobře to vystihuje citát od Winstona Churchilla: „Je dobré se učit ze svých vlastních chyb, ale je lepší učit se z chyb ostatních.“


  • Máš nějaký vzkaz na závěr?

Určitě přijďte vždycky to stojí za to! Na závěr bych chtěla říct, že člověku může hodně pomoci už jen to, že se pohybuje v komunitě podnikatelsky naladěných lidí. 


Generální partner

Pořadatel

VTP UP

Záštitu poskytl


Partneři


Mediální partneři