Vstupenky

Souboj startupů 2022

Již 5. rokem podpořila univerzita s VTP  společně s hlavním partnerem ESMEDIA Interactive, Startup Klubem, CzechInvest, ICOK startupy na jejich vzestupu! Souboj startupů byla příležitost pro všechny začínající firmy získat cennou zpětnou vazbu od poroty, potrénovat své prezentační, přesvědčovací dovednosti a především představit svůj projekt investorům! 

VÝSLEDKY SOUBOJE STARTUPŮ 2022!

2.

 • 2. místo vyhrál projekt ze  Slovenska  a to Kristian Kredatus s Ediris: nové technologie pro optimalizaci výživy farmářského dobytku.

               

                    GRATULUJEME!


 • Kreativní řešení logotypu a vizuální identity vlastního projektu v hodnotě do 40.000,- od hlavního partnera soutěže, ESMEDIA Interactive s.r.o.

  nebo (dle vlastního výběru)

  Základní akcelerační program pro úspěšný start projektu v rozsahu 15 mentorských hod. v hodnotě 22.500,-, od Startupklub z.s.

  Odměny od Inovačního centra Olomouckého kraje v hodnotě 10 hodin konzultací s expertem v programu ICOK PLATINN (v hodnotě 18150,- a dle splnění podmínek výzvy Startovací voucher 25 000,-

 • Z VTP knihy od Ofiguide, přítomnost na webovém prostředí následující rok, mentoring
1.
 

1. místo získal Ing. Ondřej Vaněk s Dron-port: přistávací platforma pro jakýkoliv povrch či počasí.


                     GRATULUJEME!


 • Akcelerační program pro startupové projekty sestávající z celkem 30hod. mentoringu a koučingu v pěti různých oblastech (businessdevelopment, digitální brandbuilding, výkonnostní marketing, právní minimum, prezentační dovednosti) v celkové hodnotě 45.000,-. od pořadatele soutěže Startupklub z.s.

  nebo (dle vlastního výběru)

  Webové služby pro vítězného startupu v hodnotě do 50.000,- od hlavního partnera soutěže, ESMEDIA Interactive s.r.o.

  Dále vítězný projekt získá možnost prezentace a následného networkingu s investory v rámci networkingové akce Okresní hospodářské komory

  Odměny od Inovačního centra Olomouckého kraje v hodnotě 10 hodin konzultací s expertem v programu ICOK PLATINN a dle splnění podmínek výzvy Startovací voucher 50 000,-

 • Z VTP knihy od Ofiguide, přítomnost na webovém prostředí následující rok, mentoring

3.


3. místo letos úspěšně svojí prezentací obhájil   Miloslav Otáhal s projektem Planujou z oblasti chytrého územního plánování.


                GRATULUJEME!


 • Odměny od Inovačního centra Olomouckého kraje v hodnotě 10 hodin konzultací s expertem v programu ICOK PLATINN a dle splnění podmínek výzvy Startovacího voucheru 10 000,-
 • Z VTP knihy od Ofiguide, přítomnost na webovém prostředí následující rok, mentoring.
Jak vyhrát?
1

Přihlas se do souboje startupů na webu startupclub.cz

Přihláška
2

Počkej si na rozhodnutí o postupu od organizátorů

3

Zúčastni se UP Business Campu nejen jako divák, ale také jako soutěžící a ve 2 minutách odprezentuj svůj projekt!

4

Vyhraj hodnotné ceny a setkej se s investory, kteří tvůj projekt mohou posunout o kus dál.


Účastníci  souboje startupů mohli  v rámci konference využít  školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení vypilovali k dokonalosti s odborným lektorem Ondřejem Staňkem a připravit se  tak na odpolední dvouminutový výstup. Všichni účastníci soutěže měli vstup na konferenci zdarma. 

Registrace do souboje

Generální partner

Pořadatel

VTP UP

Záštitu poskytl


Partneři


Mediální partneři